19 Mart 2012 Pazartesi

Üç Kadın Bir Araya Gelirse Alışveriş Yapar Diyen Resme Baksın..


Evet kabul ediyorum hemcinslerimle pek anlaşabilen bir tip olmadım ben hiçbir zaman..Bazen çözemedim,bazen ayak uyduramadım ' aaa su ruja bıtıyoruuaammm kızııaamm ' muhabbetı yapmadım, yapmadıgım ıcın garipsendim,yeri geldi erkeklerle çekiştirdim onları (hala cekıstırebılıyorum bazen) Maalesef içimdeki erkektir bunun suçlusu benim bir kabahatim yok der sıyrılırım şimdi yüzsüz yüzsüz..

Ama birkaç kişi vardır hayatımda kadın gibi kadın,dost gibi dost, özlerim işte onları ben.. Hele biraz moralim bozuksa onlar olsun isterim yanımda,ortada kadehler olsun,başlarım nekadar anlatılmayacak şey varsa anlatmaya. (bazen çok çiğ şeyler anlatabiliyorum kabul :)

Neyse efendim işte bu gün de öyle bir gündü. Üç hatun buluştu. Sözde sahile gideceklerdi. Falcıda buluverdiler kendilerini.  Üç kadın varsa 4. şeytandır demişler ( yok oyle bısey) şeytanımızı da aldık falcıya gittik. Biz şimdi böyle nihaoahaha falan takılıyoruz. Bi yandan da hangi falcıya baktırsak diye kesiyoruz fal bakanları.

Biz bağrıştıkça yan masadaki hatunlar daha çok bağırıyor ,gülüşüyor .(bilimsel olarak aynı ortamda yaşayan kadınların regl dongulerının peşpeşe olması 'ben senden daha dogurganım' demekse eğer bu güldükçe gülme hayvanlaşma normaldir) Ortam hayvanat bahçesine döndü tabi..

Bizim çeribaşı kılıklı bandanalı falcı herif 'burda fal bakıyoruz hhrrrrrrr' şeklinde çemkirince tekrar insan halimize döndük tabi. Ortalığa sanki nükleer bomba atmış gibi küllenen halimize bakıp guluyoruz falan. Yan masadakı hatunların boyunları deve gıbı one falan eğildi ,alttan alttan gulerek fısıltıyla konusuyolar o derece yani..

Neyse fal faslı geldi. Bizim kızlar kadın falcıya gitti kuruldu,bana kaldı çeribaşı kılıklı herif.. Merhaba dedım merhaba dedı en nalet bakışıyla..Zaten dk bir gol bir sevmedi adam beni.. Naletim işte nalet.. Nyse bu kahve fincanı,tarot kartı bide yanındaki cine baka baka anlatıyor. Sen dedi napıyosun ya dedi.Karmasık cok karmasık topla kendini biraz diye başladı nasihate..

Funda da gelmiş elınde fıncanla acaba hangi falcı iyi diye bakınıyor. Adam sorunun kaynagı sensın dıyor baska bırsey demıyor. İkide bir ' neden boyle hm? ' diye azarı basıyor. Hayır işin komik tarafı cevap veremiyorum kafa sallıyorum fln. Bandanasına tukurdugumunun çeribaşısı! babam bile karşımda böyle sorgulamadı beni len.. Bir dövmediği kaldı adamın o derece kanı almadı beni  .Evlat olsam sevilmem yani..

Adam masaya fal yerine nasihat açtı. Bu son şansın,topla kendini,seni son kez uyarıyorum,insan bile bile hataya gider mi nesin sen deyınce ben zaten içimden kufru basmısım bır ton. Fal faslını kapadı tabi ( kesın cınlerı, abı bu kufredıyo bakma sen buna dedi) Küfrettim ama korkuyorum bı yandan anlar da musallat olurlar dıye ayetel kursı felan okudum ıcımden. Daha da bi halt cıkmadı falda zaten.( cinlerini kovmusum daha ne olsun dimi)

Aldığım nasihatlerle bizimkilerin masasına gideyim dedim. Anamm ! kadın bioenerjiyle bakıyor bizim kızlara.. Bense nasıl kopekler kadar pişmanım anlatamam o kadına baktırmadım dıye.. Kadın arabadakı rot balan problemine kadar bıldı.. Hatta cizdi resmini arabanın teknik çizimle gösterdi..İsim soruyor soyluyosun dıger üçünü de ver diyor böylesi bişey.. Ben kem kum bıdaha baktırcam desem de kızlar 'falın fallanmıs senın, iki kere bakılmaz ' diyerek kaldırdılar masadan

Ondan sonra ne mi oldu?? Sallandı sallandı düştü.. Ne olacak? Soluğu kuaförde aldık her bir araya gelen üç kadın gibi :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

yazar çizerli yanar dönerli olsun mumkunse :)